Poslední aktuality

20.12.2018 PF 2019

Zobrazit starší aktuality

Cesta k dokonalosti

Moderní globální společnost Lufberg je plně oddána všem rozvíjejícím se řídícím procesům ve sledování a dosažení daných cílů v oblasti obchodu, průmyslu a vztazích mezi svými zaměstnanci a společností.

Závazek bezpečnosti 
Bezpečnost práce našich zaměstnanců, celého našeho provozu a společnosti je pro nás nejvyšší prioritou. 

Záruka partnerství
Zaručujeme všem našim partnerům, včetně zaměstnanců, společnosti a svým zákazníkům dlouhodobou spolupráci, oboustrannou rentabilitu, neustálý rozvoj strategií s cílem fungování na světové úrovni. 

Odpovědnost za své zaměstnance
Všichni naši zaměstnanci jsou pro nás vždy na prvním místě. Zavázali jsme se poskytnout všem zajímavou práci působící radost s odpovídajícím motivujícím ohodnocením, podporující vlastní kreativní myšlení, teamovou práci, otevřenou komunikaci, respekt a příležitost k osobnímu profesnímu růstu a rozvoji. 

Vztah k životnímu prostředí
Jednou z našich hlavních priorit při vývoji a výrobě našich čistých produktů, je ohled na životní prostředí, snažíme se zdokonalit a vylepšit ekologický přístup v celém procesu vývoje a výroby v naší společnosti. 

Záruka naší společnosti
Zavázali jsme se přijmout nelehkou roli leadera ve společnosti, ve které žijeme a pracovat tak, aby se společnost neustále rozvíjela a povzbuzovala zaměstnaneckou spoluzodpovědnost.