Servopohony

Elektronické ovládací mechanismy pro vzduchové klapky a klapky VZT systémů

Pro využití při automatizaci budov, teplotních zařízení, ve VZT systémech topení, ventilace a klimatizace

Široký sortiment servopohonů LUFBERG nabízí optimální řešení při konstruování systémů automatizace. LUFBERG nabízí širokou modelovou řadu servopohonů s rozpětím točivého momentu od 2 do 32 Nm a dalším množstvím doplňkových funkcí, které se používají v současných technologiích a splňují jen ty nejvyšší standardy kvality. Spolehlivost, jednoduchost montáže a obsluhy zaručují maximální funkcionalitu a ekonomiku práce.

Obsáhlá řada servopohonů, technologická dokonalost a neustálý vývoj:

– to je Vaše záruka kvality servopohonů značky LUFBERG s garantovanou záruční dobou 5 let

Design

tl_files/lufberg/DATA/MULTI LANGUAGE/Obrazky/ostatni/1str006.jpg

Moderní servophony, kombinující v sobě eleganci, velmi kompaktní rozměry, vysokou funkcionalitu a jednoduchost ovládání. Lehko lze sejmout kryt pohonu, čímž se jednoduše dostanete ke svorkovnicím a vnitřním regulátorům. Servopohony jsou opatřeny zarážkou – fixačním bodem, který nedovolí, aby se pohon během svojí funkce točil.


Mechanická část

tl_files/lufberg/DATA/MULTI LANGUAGE/Obrazky/ostatni/1str008.jpg

Univerzální servopohony nabízejí rozsáhlý točivý moment a při tom mohou být rozmístěny v dostatečně malém prostoru. Speciální zpětná pružina se natahuje při otáčení pohonu do normální pracovní polohy a zaručuje při výpadku elektrického proudu bezpečné otevření/zavření klapky, na které je pohon namontován.


Elektronika

tl_files/lufberg/DATA/MULTI LANGUAGE/Obrazky/ostatni/1str010.jpg

V kombinaci s tradičním technickým řešením jsou přidány ještě další vlastnosti, jako je např. automatická blokace u všech modelů, která dovoluje projektantům nově přistupovat k otázkám elektrického zapojení servopohonů. Všechny servopohony mají přepěťovou ochranu, nepotřebují žádné další vypínače, jsou automaticky vypnuty při dosažení zadaného bodu nebo mechanického ohraničení a zároveň si stále zachovávají svoji schopnost dalšího ovládání.


Pomocné spínače

tl_files/lufberg/DATA/MULTI LANGUAGE/Obrazky/ostatni/1str012.jpg

V případě potřeby signalizace polohy pohonu po celé své pracovní dráze regulace, může být využito mikrospínačů, které se připevní na základní desku. Body spínačů se velmi jednoduše nastaví v jakékoliv poloze v intervalu od 0 do 90° snadným pootočením regulátorů. Popsaná funkce – to je další z plusů těchto servopohonů.


Adaptér

tl_files/lufberg/DATA/MULTI LANGUAGE/Obrazky/ostatni/adapter.jpg

Jednoduché nastavení mezi přívodem a ovládacím elementem, montuje se přímo na hřídel klapky za pomoci víceúčelového adaptéru,který není určen pouze pro připojení různých hřídelí (závitů), ale také může být použit jako indikátor polohy či jako zarážka úhlu otáčení.

 

 

 

tl_files/lufberg/DATA/CZ/Pavouci (typy servopohonu)/Klic kodovani servoohonu pro web_CZ.jpg

Přehledový katalog CZ 2018-2019

Přehledový katalog CZ 2018-2019 Přehledový katalog CZ 2018-2019 (831.0 kB)

Prohlášení o shodě - servopohony

Prohlášení o shodě - servopohony Prohlášení o shodě - servopohony (285.0 kB)

Prohlášení o shodě - kulové ventily

Prohlášení o shodě - kulové ventily Prohlášení o shodě - kulové ventily (284.1 kB)

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky (278.7 kB)